Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Moje przemyślenia

To już 4 lata Antyweb w sieci!

GM
Grzegorz Marczak
61

Tym razem przegapiłem czwarte urodziny bloga, które miały miejsce 27 marca 2010. Niesamowicie ten czas szybko leci, szczególnie po trzydziestce kiedy ilość obowiązków rośnie w zastraszającym tempie. To co jest pocieszające to że większa ilość obowiązków mobilizuje i zmusza do jeszcze lepszej organiz...

Tym razem przegapiłem czwarte urodziny bloga, które miały miejsce 27 marca 2010. Niesamowicie ten czas szybko leci, szczególnie po trzydziestce kiedy ilość obowiązków rośnie w zastraszającym tempie. To co jest pocieszające to że większa ilość obowiązków mobilizuje i zmusza do jeszcze lepszej organizacji życia i nieustannego szukania ułatwień i uproszczeń w tym co na co dzień robimy.

Pisanie bloga mimo innych obowiązków cały czas sprawia mi jednak bardzo dużą przyjemność i mam nadzieję, że tak pozostanie. Technologia i internet nie dają zresztą powodów do tego aby się nimi znudzić. Jeszcze nie dawno przeżywaliśmy okres web 2.0, zaraz potem był wielki bum na mikroblogi, teraz mamy kolejny slogan czyli social media oraz spore zmiany jeśli chodzi o elektronikę konsumencką. Co będzie za rok czy za dwa tego chyba nikt nie jest w stanie przewidzieć. Jedno jest natomiast pewne - czeka nas kilka ciekawych pojedynków rynkowych gigantów takich jak Google, Apple i Microsoft.

Jeśli chodzi o blog Antyweb.pl i jego rozwój to chyba nie mogę narzekać. W ostatnich miesiącach liczba czytelników przekroczyła 100k UU ale było to min. spowodowane dwoma wpisami które trafiły na wykop. Social Media nie zjadły też tak bardzo aktywności czytelników, którzy nadal chętnie komentują wpisy i angażują się w dyskusję (bardzo za to dziękuję !).

Antyweb jako źródło dochodów też trzyma się bardzo dobrze. Zeszły rok zamknąłem z świetnym finansowym wynikiem, który niestety okupiony był dużym podatkiem :)

Jeśli chodzi o to co jeszcze chciałbym zrobić z blogiem to po głowie od jakiegoś czasu chodzi mi zbudowanie własnego katalogu startupów, który byłby dobrą platformą do wielu ciekawych rzeczy. Jeśli ktoś chciałby pomóc i zająć się na poważnie takim małym projektem to bardzo proszę o kontakt na grzegorz.marczak(na)gmail.com.

Na koniec jak zwykle chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy czytają Antyweb. Dzięki, że znosicie mnie już 4 lata i dajecie mi kopa w momentach kiedy na to zasługuję!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

antyweb