Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
seriale

To bardzo dobry znak! Pokręcony i wciągający Legion trafi na HBO Go

3

Choć filmy i/lub seriale oparte na komiksach, a tym bardziej temat superbohaterów i mutantów nie jest czymś, co zainteresuje i spodoba się każdemu, to uważam że Legion jest jedną z tych produkcji, której powinno dać się szansę. A okoliczności ku temu będą doskonałe!

Seriale FOX do obejrzenia online - sytuacja ulega poprawie

W lutym 2017 roku, gdy debiutował na antenie FX w USA i FOX w Polsce, napisałem, że "Legion to rewelacyjny serial, którego zapewne nie obejrzysz". Odnosiło się to oczywiście do kwestii dostępności produkcji, która premiere miała w telewizji, ale nawet sporo później Legion pozostawał niedostępny do obejrzenia na życzenie. Niestety, taka sytuacja dotyczy wielu wartych uwagi seriali stacji FOX, choć ostatnie miesiące zaczynają napawać optymizmem, ponieważ Homeland czy The Walking Dead pojawiły się w VOD. Dobrze by było, gdyby to samo spotkało również Deep State, bo o dostępność Legionu już nie musimy się martwić.

Awaria HBO Go - co można zrobić?

Legion - dwa sezony w HBO Go już niedługo

HBO Polska potwierdziło w odpowiedzi na moje zapytanie, że z dniem 1 czerwca w ofercie HBO Go pojawią się dwa sezony serialu Legion. Premiera w tym momencie nie jest przypadkowa, bo lada moment w ramówce FOX zagości ostatni, finałowy 3. sezon serii, więc jest jeszcze chwila, żeby nadrobić ewentualne zaległości lub zorganizować sobie powtórkę. A jest na co popatrzeć, bo Legion to jeden z najlepszych seriali opartych na komiksie i nie jest to tylko moje zdanie.

Aktualizacja: 2. sezon Legionu pojawi się w HBO Go 8 czerwca.

Nadchodzi finał najlepszego serialu o mutantach - 3. sezon Legionu

Pełnej listy nowości w HBO Go na czerwiec jeszcze nie mamy, ale będzie to zdecydowanie jedna z ważniejszych premier, bo nigdy wcześniej ten serial nie był tak szeroko dostępny. Ta sytuacja cieszy mnie z dwóch powodów: HBO stale stara się rozbudowywać swoją bibliotekę o solidne tytuły, którymi wcześniej nikt nie chciał lub nie mógł się zainteresować i jednocześnie produkcje ze stajni FOX-a nareszcie wypływają na szerokie wody rynków VOD, gdzie do tej pory nie gościły ani zbyt często, ani zbyt licznie. Co prawda do Polski trafił FOX Play, ale podobnie jak niegdyś HBO Go, dostęp do usługi ograniczony jest przez oferty partnerów.

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: