Netflix

Ten film na Netflix obejrzysz za darmo. Takie akcje powinny być jeszcze częściej

KK
Konrad Kozłowski
7

Z okazji nadchodzącej premiery drugiej części filmu, Netflix postanowił udostępnić za darmo na swojej stronie cały film "Do wszystkich chłopców, których kochałam".

W 2018 roku na Netflix zadebiutował film "Do wszystkich chłopców, których kochałam". Nakręcony został na podstawie książki Han Jenny o tym samym tytule. Opowiada o dziewczynie, której listy miłosne skierowane do pięciu sympatii zostają omyłkowo nadane i trafiają do adresatów. Film był na tyle udaną oraz popularną produkcją, że już jutro w serwisie doczekamy się części drugiej. Zazwyczaj z tej okazji na rynku fizycznych nośników organizowane są wyprzedaże płyt DVD i Blu-ray z poprzednimi odsłonami, a czasami filmy wracają nawet do kin. Tym razem jednak sytuacja jest nietypowa, bo przecież obydwie części można oglądać tylko na Netflix.

Film za darmo na Netflix - Do wszystkich chłopców, których kochałam

Serwis postanowił więc ułatwić nam powtórkę części pierwszej, bo do seansu nie musimy ani posiadać aktywnej subskrypcji, ani nawet założonego konta. Odwiedzając odpowiedni adres przechodzimy na podstronę filmu, która dla zalogowanych użytkowników będzie taka sama jak wcześniej, ale dla pozostałych osób przygotowano coś specjalnego. Grafika w tle z główną bohaterką oraz przycisk "Odtwórz teraz", a poniżej lista kategorii, do których należy film. Jeszcze niżej znajdziemy materiały specjalne powiązane z tym filmem oraz jego sequelem. Oczywiście, że w górnym rogu umieszczono skrót do utworzenia konta i zalogowania się.

Co ciekawe, po kliknięciu na "odtwórz", najpierw będziecie mieli okazję obejrzeć krótki spot promocyjny, w którym Netflix zawarł najciekawsze (jego zdaniem) produkcje oryginalne, które znajdziemy w ofercie. Wymieniono między innymi "Stranger Things", "Irlandczyka", "Nagiego reżysera", "Naszą planetę", "Big Mouth", "Sacred Games", "6 underground" i "Sex Education" (które otrzymało zamówienie na 3. sezon). Jeśli nie macie ochoty zapoznawać się z reklamą Netfliksa możecie ją oczywiście pominąć. Film ma być dostępny przez 28 dni.

Druga część pt. "Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham" trafi na Netflix już jutro.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu