Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Akcja Partnerska

Ten odkurzacz się wygina. Co potrafi Tefal Air Force Flex 360?

PW
Paweł Winiarski
14

Choć odkurzanie traktowane jest raczej jako obowiązek, nie znaczy wcale, że nie może być przyjemne. Producenci sprzętu mają różne pomysły by usprawnić nam tę czynność. Jednym z nich jest Tefal, którego Air Force Flex 360...zgina się, byśmy łatwiej i bez schylania się dotarli do trudno dostępnych miejsc.

Wielkimi krokami zbliżają się świąteczne porządki, a nawet jak się już z nimi uporacie, to potem trzeba będzie...posprzątać po świętach. Odkurzacze są różne, ja na przykład nie lubię ciągać za sobą ciężkiego sprzętu i ciągle sprawdzać czy wystarczy mi przewodu by odkurzyć w kolejnym pokoju. Dlatego lubię lekkie, poręczne urządzenia, dzięki którym sprzątanie jest przyjemniejsze i wygodniejsze.

Przez jakiś czas używałem ciekawego odkurzacza Tefal Air Force Flex 360, który przypadł mi do gustu z kilku powodów. Jest lekki i poręczny, zamiast worka ma łatwy w użytkowaniu i czyszczeniu pojemnik, a w rurze umieszczono specjalny przycisk, dzięki któremu można ją “złamać” (czy jak wolicie wygiąć). Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musiałem się schylać chcąc odkurzyć pod meblami lub pod stołem - bardzo fajny pomysł, któremu podziękowały moje plecy. Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej o Tefal Air Force Flex 360, zapraszam na materiał wideo.

Film powstał we współpracy z firmą Tefal.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: