Ciekawe strony

TechFuga - agregator newsów IT

Paweł Grzegorz Iwaniuk
TechFuga - agregator newsów IT
9

Przeglądanie czytników RSS bywa często bardzo mozolne, w szczególności gdy poszukujemy jakichś ciekawych wiadomość ze świata IT bądź chcemy prześledzić przebieg jakiegoś wydarzenia. Agregatory wiadomości są natomiast bardzo różne i nie zawsze spełniają nasze wymagania. TechFuga to nowy agregator w...


Przeglądanie czytników RSS bywa często bardzo mozolne, w szczególności gdy poszukujemy jakichś ciekawych wiadomość ze świata IT bądź chcemy prześledzić przebieg jakiegoś wydarzenia. Agregatory wiadomości są natomiast bardzo różne i nie zawsze spełniają nasze wymagania. TechFuga to nowy agregator wiadomości ze świata technologia, który ma szanse zyskać popularność.

Hasło serwisu głosi "All the top tech news!" i generalnie można się z nim zgodzić. Dzisiaj na stronie głównej TechFuga znalazłem wszystkie newsy, które wcześniej podczas przeglądania Google Readera zaklasyfikowałem jako interesujące według mnie. Oznacza to najprawdopodobniej, że serwis posiada dużą bazę różnych RSS o tematyce technologicznej, która w połączeniu z wydajnym algorytmem publikującym najciekawsze wiadomości stanowi dobre narzędzie dla dziennikarzy, blogerów lub po prostu miłośników techniki poszukujących "świeżego mięska".

Świetną dla mnie sprawą jest funkcja publikująca linki do wiadomości powiązanych z zamieszczonymi przez TechFuga newsami. W szczególności jest ona przydatna dla osób potrzebujących szerszego spojrzenia na jakiś temat. Na stronach serwisu znajdziemy również newsy z najpopularniejszych dużych serwisów i blogów w USA.

TechFuga wnosi trochę świeżości na nieco skostniałym ostatnio rynku agregatorów, gdyż zbiera najciekawsze informacje w jednym miejscu. Mam nadzieję, że w przyszłości serwis ten publikować będzie informacje również w innych językach niż angielski. Zachęcam Was od odwiedzin i wypowiedzi na temat TF.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu