Uncategorized

TechCrunch szykuje się na $15 milionów dolarów

Grzegorz Marczak
TechCrunch szykuje się na $15 milionów dolarów
3

Jeszcze niedawno wielki Arrington nawoływał wszystkich do tego aby blogerzy nie dali się skusić i sprzedać swojego biznesu za tanio do VC. Tymczasem blog alleyinsider.com rozgłasza plotkę jakoby Techcrunch wynajął firmę Allen & Co., która pomoże uzyskać dofinansowanie wielkości 15 milionów dola...

Jeszcze niedawno wielki Arrington nawoływał wszystkich do tego aby blogerzy nie dali się skusić i sprzedać swojego biznesu za tanio do VC.

Tymczasem blog alleyinsider.com rozgłasza plotkę jakoby Techcrunch wynajął firmę Allen & Co., która pomoże uzyskać dofinansowanie wielkości 15 milionów dolarów

Podobnej treści plotkę można przeczytać również na kara.allthingsd.com gdzie autorzy bloga dość brutalnie przetłumaczyli manifest Arringtona na to co tak naprawdę on oznacza, szczególnie złośliwy jest ostatni fragment wpisu gdzie tłumaczone są intencje Arrigtona odnośnie sprzedaży blogów:

By saying we have held back from raising any outside capital at all, what I really mean to say is that I am going to do it.

Plotkę o poszukiwaniu przez Techcrunch inwestora potwierdziło również inne źródło z którym alleyinsider.com rozmawiał.

Tak naprawdę nie wiadomo kiedy Techcrunch napisał swój manifest i czy nie było on refleksom po doświadczeniu jakim jest poszukiwanie inwestora. Gdyby było inaczej to na pewno autorytet Arringtona bardzo by ucierpiał - chociaż jak mówią niektórzy "biznes to biznes".

Bardzo ciekawy jestem czy plotka o inwestycji w TechCrunch się potwierdzi, autor bloga kara.allthingsd.com zadał mailem pytanie Arringtonowi na ten temat ale nie uzyskał żadnej odpowiedzi.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

inwestycjetechcrunchplotka