13

Tak wygląda samochód, a tak poczta gmail

Gazeta.pl z dumą informuje klientów swojego serwisu pocztowego iż już niedługo czeka ich rewolucja: Po wielu miesiącach prac wkrótce udostępnimy nowy serwis pocztowy. Moment ten przewidziany jest na 16 lutego br. Nowa poczta w portalu Gazeta.pl jest przedsięwzięciem wykorzystującym technologię Google Inc. i w partnerstwie z tą wiodącą firmą internetową. I tak po wielu miesiącach […]

Gazeta.pl z dumą informuje klientów swojego serwisu pocztowego iż już niedługo czeka ich rewolucja:

Po wielu miesiącach prac wkrótce udostępnimy nowy serwis pocztowy. Moment ten przewidziany jest na 16 lutego br. Nowa poczta w portalu Gazeta.pl jest przedsięwzięciem wykorzystującym technologię Google Inc. i w partnerstwie z tą wiodącą firmą internetową.

I tak po wielu miesiącach ciężkiej pracy powstaje „poczta od nowa” czyli domena gazeta.pl a poczta gmail, niestety na finalny produkt przyjdzie nam poczekać jeszcze 40 dni – a przynajmniej tak informuje specjalnie stworzona strona serwisy.gazeta.pl/odnowaNa specjalnie przygotowanej stronie mamy bardzo ciekawą prezentacje wychwalającą wszystkie zalety (jak również i wady) poczty gmail.

Gazeta zintegrowała się ostatnio z bebo, teraz gmail – pytanie kto następny będzie dostawcą usług dla gazety? Nie twierdzę, że pozbycie się archaicznej poczty na gazeta.pl to zły pomysł, tylko chyba trochę szkoda, że tak późno (no i chyba trochę za bardzo pompatycznie to wszystko jest ogłaszane – a przynajmniej ja mam takie odczucie jakby gazeta uświadamiała wszystkim co to jest poczta elektroniczna, a może się tylko czepiam?).