Polska

Tagi na Blipie

Albert Tomaszewski
Tagi na Blipie
3

Zespół Blipa wziął na tapetę funckjonalność tagów i od czwartku można śledzić otagowane wpisy bezpośrednio w serwisie (wcześniej można to było robić w serwisie Blipcast). Podobnie jak wcześniej tagi poprzedza się poprostu znaczkiem #, ale w porównaniu z Blipcastem funkcjonalność została znacznie roz...

Zespół Blipa wziął na tapetę funckjonalność tagów i od czwartku można śledzić otagowane wpisy bezpośrednio w serwisie (wcześniej można to było robić w serwisie Blipcast). Podobnie jak wcześniej tagi poprzedza się poprostu znaczkiem #, ale w porównaniu z Blipcastem funkcjonalność została znacznie rozszerzona. Teraz tagi we wpisach są linkami do stron podsumowujących ostatnie wpisy na dany temat. Dodatkowo można subskrybować i blokować wiadomości zawierające wybrany tag niezależnie od tego czy autor jest na naszej liście obserwowanych czy nie.
Dzięki temu funkcjonalności można m.in. na bieżąco otrzymywać (np. na GG) informacje na interesujący nas temat od wszystkich użytkowników. To może być bardzo popularna opcja w trakcie wydarzeń dotyczących wielu ludzi - tak jak zapowiadana na dziś wizyta huraganu Emma.

Bardzo mi się podoba prostota i przejrzystość tej funkcjonalności. Jedyne czego mi brakuje to, żeby przychodzące w wiadomościach wysyłanych na GG tagi były podlinkowane w identyczny sposób jak na kokpicie. (Albert Tomaszewski)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

blip