Startups

szoker.pl - kolejna wyszukiwarka cen

GM
Grzegorz Marczak
2

Szoker.pl to nowa wyszukiwarka cen na polskim rynku. Rynek ten jest dość konkurencyjny i raczej dość trudno będzie się przebić nowemu serwisowi takiemu jak szoker. Oczywiście jest szansa, że nowe funkcjonalności, jeszcze łatwiejszy w obsłudze interfejs i duża baza sklepów zwiększą szansę nowego...


Szoker.pl to nowa wyszukiwarka cen na polskim rynku. Rynek ten jest dość konkurencyjny i raczej dość trudno będzie się przebić nowemu serwisowi takiemu jak szoker.

Oczywiście jest szansa, że nowe funkcjonalności, jeszcze łatwiejszy w obsłudze interfejs i duża baza sklepów zwiększą szansę nowego startup-a. Niestety, ale w chwili obecnej żaden z tyle elementów nie jest spełniony przez szoker.pl. Serwis zbudowany jest w dość tradycyjnej jak na wyszukiwarki cen formie. Nie posiada jak na razie żadnych funkcji odróżniających go od konkurencji , a baza sklepów jest chyba jeszcze dość mała.Autorzy piszą, że ich serwis jest darmowy dla sklepów, które chcą w nim umieścić swoją ofertę, ale zaraz potem czytam:

"....Jedyne opłaty jakie występują to:
- opłata za kliknięcie, które spowoduje przeniesienie klienta do Twojego sklepu (opłata negocjowana jest z każdym sklepem indywidualnie),
- niewielka miesięczna opłata abonamentowa zależna od ilości produktów w sklepie (w okresie promocyjnym = 0 PLN)...."

Czyli, nie za darmo bo jest opłata za ilość produktów jakie sklep będzie oferować w szoker.pl - przydało by się chyba mała edycja i zadbanie o spójność informacji w serwisie.

Serwis znaleziony na startups.pl

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: