Ciekawe strony

Facebook pokazuje katalog aplikacji

GM
Grzegorz Marczak
12

Facebook zdecydował się pokazać wszystkim katalog aplikacji jakie zostały stworzone dla tego dynamicznie rozwijającego sie serwisu. Nie jest to jednak zwykła lista aplikacji, mamy podział na kategorię, możemy zobaczyć aplikacje z największą liczbą użytkowników, z najbardziej aktywnymi użytkownikam...


Facebook zdecydował się pokazać wszystkim katalog aplikacji jakie zostały stworzone dla tego dynamicznie rozwijającego sie serwisu. Nie jest to jednak zwykła lista aplikacji, mamy podział na kategorię, możemy zobaczyć aplikacje z największą liczbą użytkowników, z najbardziej aktywnymi użytkownikami oraz ostatnio dodane.Katalog, który udostępnił Facebook jest jednocześnie zbiorem bardzo ciekawych informacji na temat serwisu i upodobań użytkowników.

Najbardziej popularna aplikacja osiąga ponad 2,5 miliona użytkowników dziennie, w kategorii aplikacji biznesowych prowadzi gra symulująca inwestycje na giełdzie, kategorią z największą ilością aplikacji jest "Just for fun" czyli generalnie rozrywka itp.

Zestawienie aplikacji, które są dodatkami do Facebook pokazuje również co jest dla ludzi interesujące, jakiego rodzaju funkcjonalności się im podobają, jakich potrzebują i oczekują itp - może to być bardzo ciekawa i inspirująca podpowiedz dla wszystkich którzy tworzą własne startupy.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: