Microsoft

Surface Laptop i Surface Pro już dostępne. Także w Polsce

Konrad Kozłowski
Surface Laptop i Surface Pro już dostępne. Także w Polsce
34

Ponad 5 lat temu rozpoczęła się historia produktów Surface. Od tamtej chwili produkty przeszły ciekawą drogę, a jednym z osiągniętych sukcesów jest na pewno dość prędka premiera urządzeń na całym świecie, w tym w Polsce.

Polskie ceny Surface Laptop oraz Surface Pro znamy od pewnego czasu - już w dzień po prezentacji trafiły do polskiego sklepu. Ceny Laptopa Surface nikogo nie powinny dziwić - jest on uważany za produkt premium z kilkoma ciekawymi rozwiązaniami, między innymi wykończeniu materiałem Alcantara pokrywającym wnętrze obudowy. Do 31 grudnia tego roku można za darmo wykonać aktualizację Windows 10 S do Windows 10 Pro.

„To najbardziej spektakularna premiera Surface w historii!

Panos Panay, Corporate Vice President of Devices w firmie Microsoft

 

Najważniejszą dla nas informacją, obok samego faktu dostępności w sprzedaży, jest fakt dotyczący wersji kolorystycznych. Niestety, nadal oferowany jest tylko model o barwie grafitowej. Omijają nas kolory: burgundowy (Burgandy), kobaltowy niebieski(Cobalt Blue) oraz grafitowy złoty (Graphite Gold), które trafiają do ponad 16 krajów, lecz na tej liście nie ma Polski.

Oprócz Laptopa Surface z Windows 10 S, do sprzedaży trafiła także 5. generacja hybrydy Surface Pro pozbawionej tym razem numerka w nazwie. Co przede wszystkim uległo zmianie? Czas pracy na baterii, który wzrósł do ponad obiecywanych 13 godzin. Wersja z modemem LTE pojawi się na rynku jeszcze w tym roku.

Obydwa urządzenia są już w naszych rękach, recenzje wkrótce.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

MicrosoftSurfacesurface laptop