Felietony

Superbudzik.pl jest super absurdalny

Grzegorz Marczak
Superbudzik.pl jest super absurdalny
20

Superbudzik.pl nie ma zastąpić nam normalnego budzika, nie ma też być serwisem zarabiającym pieniądze czy też osiągającym miliony odsłon. Jest to raczej aplikacja zrobiona dla funu. O co chodzi? Jeśli komuś nie wystarcza telefon czy też klasyczny stacjonarny budziki - może nastawić budzenie na stron...

Superbudzik.pl nie ma zastąpić nam normalnego budzika, nie ma też być serwisem zarabiającym pieniądze czy też osiągającym miliony odsłon. Jest to raczej aplikacja zrobiona dla funu. O co chodzi? Jeśli komuś nie wystarcza telefon czy też klasyczny stacjonarny budziki - może nastawić budzenie na stronie www (można nawet wybrać rodzaj dzwonka). Jeśli nie zamkniemy komputera czy przeglądarki to o wybranej godzinie Superbudzik.pl nas obudzi. Co jest ważne po ustawienia czasu budzenia superbudziki nie potrzebuje już więcej połączenia z internetem.
Oczywiście jest to pomysł dość absurdalny jeśli chodzi o budzenie nas ze snu (ja jednak wyłączam komputer na noc), ale można dla Superbudzik.pl wymyślić inne zastosowania. Na przykład kontrola czasu podczas wystąpień na Auli - teraz ktoś patrzy na zegarek i dzwoni dzwonkiem uprzedzając prezentującego że czas dobiega końca. Z Superbudzik sprawa będzie prosta - ustawiamy godzinę i zapominamy o kontroli czasu.

Superbudzik może też przydać się wszystkim tym którzy potrzebują dyscypliny w pracy i pilnie kontrolują czas spędzony nad poszczególnymi zadaniami.

Nie wiem dlaczego ale rozbawił mnie pomysł z budzikiem na stronie internetowej. Jest tak absurdalny, że aż prowokujący do wymyślania różnych zastosowań.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Startup