Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Apple

Stojak do iPhone'a, który oczarował samego Steve'a Wozniaka

MK
Marcin Kamiński
14

Oglądając film na iPhonie lub przeglądając na nim najświeższe wiadomości z sieci, czasami aż prosi się o wygodne ułożenie telefonu na podstawce, która ułatwiłaby wspomniane czynności. Dlatego też powstało już wiele pokrowców i stojaków do smartfona marki Apple. Dzisiaj jednak będzie o podstawce, któ...

Oglądając film na iPhonie lub przeglądając na nim najświeższe wiadomości z sieci, czasami aż prosi się o wygodne ułożenie telefonu na podstawce, która ułatwiłaby wspomniane czynności. Dlatego też powstało już wiele pokrowców i stojaków do smartfona marki Apple. Dzisiaj jednak będzie o podstawce, która nie tylko mieści się w portfelu, lecz zachwyciła również swoją praktycznością samego Steve'a Wozniaka, współzałożyciela Apple!

Podstawka nazwana krótko i treściwie Pocket to tak naprawdę składany kawałek plastiku, który po złożeniu rozmiarami i kształtem przypomina kartę kredytową, dzięki czemu z powodzeniem zmieści się w jednej z przegródek w Waszym portfelu. Ten mały przedmiot można jednak po rozłożeniu wykorzystać jako praktyczny uchwyt na iPhone'a, z którego skorzystać można zarówno w pionie, jak i poziomie. Płynna regulacja w zakresie aż 360 z pewnością umożliwi Wam skierowanie ekranu telefonu dokładnie tam, gdzie będziecie sobie tego życzyli.

Pomysł na składaną podstawkę na iPhone'a spodobał się samemu Steveowi Wozniakowi, jednemu ze współzałożycieli firmy Apple, o czym sam napisał na łamach serwisu Gizmodo. Wozniak wyraził nawet zdziwienie, że nikt nie zrealizował tak ciekawego pomysłu wcześniej.

Pocket w serwisie Kickstarter zbiera obecnie fundusze na realizację. 10 dni przed zakończeniem zbiórki już przekroczono minimalną kwotę, jaką chcieli pozyskać autorzy pomysłu - oczekiwano 45,000 dolarów, a już teraz udało się zebrać ponad 61,000. Nic dziwnego - podstawka Pocket wydaje się naprawdę praktyczna w użyciu, a w dodatku nie zajmuje wiele miejsca przy przenoszeniu z miejsca na miejsce.

Cena? W serwisie Kickstarter w celu otrzymania białego lub czarnego egzemplarza podstawki należy wyłożyć 20 dolarów lub więcej. Koszt zakupu finalnej wersji w sklepie detalicznym nie jest jeszcze znany.

Źródło: Cnet

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

AppleiPhoneKickStarter