Apple

Stojak do iPhone'a, który oczarował samego Steve'a Wozniaka

Marcin Kamiński
Stojak do iPhone'a, który oczarował samego Steve'a Wozniaka
14

Oglądając film na iPhonie lub przeglądając na nim najświeższe wiadomości z sieci, czasami aż prosi się o wygodne ułożenie telefonu na podstawce, która ułatwiłaby wspomniane czynności. Dlatego też powstało już wiele pokrowców i stojaków do smartfona marki Apple. Dzisiaj jednak będzie o podstawce, któ...

Oglądając film na iPhonie lub przeglądając na nim najświeższe wiadomości z sieci, czasami aż prosi się o wygodne ułożenie telefonu na podstawce, która ułatwiłaby wspomniane czynności. Dlatego też powstało już wiele pokrowców i stojaków do smartfona marki Apple. Dzisiaj jednak będzie o podstawce, która nie tylko mieści się w portfelu, lecz zachwyciła również swoją praktycznością samego Steve'a Wozniaka, współzałożyciela Apple!

Podstawka nazwana krótko i treściwie Pocket to tak naprawdę składany kawałek plastiku, który po złożeniu rozmiarami i kształtem przypomina kartę kredytową, dzięki czemu z powodzeniem zmieści się w jednej z przegródek w Waszym portfelu. Ten mały przedmiot można jednak po rozłożeniu wykorzystać jako praktyczny uchwyt na iPhone'a, z którego skorzystać można zarówno w pionie, jak i poziomie. Płynna regulacja w zakresie aż 360 z pewnością umożliwi Wam skierowanie ekranu telefonu dokładnie tam, gdzie będziecie sobie tego życzyli.

Pomysł na składaną podstawkę na iPhone'a spodobał się samemu Steveowi Wozniakowi, jednemu ze współzałożycieli firmy Apple, o czym sam napisał na łamach serwisu Gizmodo. Wozniak wyraził nawet zdziwienie, że nikt nie zrealizował tak ciekawego pomysłu wcześniej.

Pocket w serwisie Kickstarter zbiera obecnie fundusze na realizację. 10 dni przed zakończeniem zbiórki już przekroczono minimalną kwotę, jaką chcieli pozyskać autorzy pomysłu - oczekiwano 45,000 dolarów, a już teraz udało się zebrać ponad 61,000. Nic dziwnego - podstawka Pocket wydaje się naprawdę praktyczna w użyciu, a w dodatku nie zajmuje wiele miejsca przy przenoszeniu z miejsca na miejsce.

Cena? W serwisie Kickstarter w celu otrzymania białego lub czarnego egzemplarza podstawki należy wyłożyć 20 dolarów lub więcej. Koszt zakupu finalnej wersji w sklepie detalicznym nie jest jeszcze znany.

Źródło: Cnet

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

AppleiPhoneKickStarter