Moje przemyślenia

startupmeetings.com - kalendarze imprez startupowych na świecie

GM
Grzegorz Marczak
3

Nie wiem czy jest tego typu narzędzie obecnie w internecie? Wiem natomiast, że na pewno się przyda. Autentika zauważyła problem i stworzyła serwis startupmeetings.com, dzięki któremu możemy szybko dowiedzieć się o konferencjach i imprezach w naszej okolicy oraz w łatwy sposób dodać te wydarzenia...

Nie wiem czy jest tego typu narzędzie obecnie w internecie? Wiem natomiast, że na pewno się przyda. Autentika zauważyła problem i stworzyła serwis startupmeetings.com, dzięki któremu możemy szybko dowiedzieć się o konferencjach i imprezach w naszej okolicy oraz w łatwy sposób dodać te wydarzenia do naszego kalendarza (właściwie to dodajemy kalendarz z wybranym regionem, z którego chcemy śledzić wydarzenia).

Narzędzie to o ile będzie aktualizowane może również pomóc organizatorom konferencji i innych branżowych imprez. Czasem bowiem przez niewiedzę doprowadza się do sytuacji, gdzie dwa wydarzanie odbywają się jednocześnie lub w bardzo małym odstępie czasu.

startupmeetings.com w chwili obecnej oferuje prostą możliwość przeszukania katalogu, przejrzenia planu imprezy, opcje poinformowania innych że wybieramy się na daną konferencje, dodawania nowych zdarzeń oraz subskrypcje regionalnych czy też krajowych kalendarzy.

Fajne, proste i przydatne - nie mówiąc o tym, że można wdrożyć całkiem ciekawe modele biznesowe:)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Startup