Muzyka

Ile czytelnicy Antyweb wydają na słuchawki [ANKIETA]

KR
Krzysztof Rojek
29

Ile jesteście w stanie wydać na nowe słuchawki? Dzisiejsza ankieta pomoże w rozwiązaniu kwestii tego, które z urządzeń mają więcej sensu - te przystępne cenowo czy też te z segmentu premium.

Temat słuchawek, zarówno przewodowych, jak i bezprzewodowych, często jest poruszany na Antywebie. I za każdym razem w komentarzach pod nimi ścierają się dwie przeciwstawne sobie frakcje. Jedna z nich to osoby, które cenią sobie wygodę użytkowania i które wybierają słuchawki bezprzewodowe ze względu na szereg benefitów z nimi związanych. Druga strona natomiast to ci, którzy mówią, że cena części z dostępnych na rynku produktów jest po prostu kosmiczna i nie zamierzają płacić takiej kwoty za oferowaną przez nie jakość. Jakby nie patrzeć - obie strony mają swoją rację i jestem bardzo daleki od wydawania werdyktów, jak ktoś powinien dysponować swoimi pieniędzmi. Jestem jednak bardzo ciekaw, jak wygląda rzeczywisty rozkład sił w tym starciu.

Ile jesteś w stanie wydać na słuchawki?

Wyobraźcie sobie taką sytuację - obecny komplet słuchawek się zniszczył, na rynek wszedł nowy, interesujący model, bądź też po raz pierwszy decydujecie się zmienić słuchawki dołączone do zestawu przez producenta na cokolwiek innego. Nie ma tu znaczenia, czy mówimy o słuchawkach przewodowych czy bezprzewodowych, z ANC czy bez, sławnej marki czy też nieznanej nikomu firmy. W tej ankiecie chodzi mi tylko o kwotę, jaką jesteście w stanie przeznaczyć na zakup nowego sprzętu. Ankieta jest, oczywiście, anonimowa.

Wyniki ankiety znajdziecie TUTAJ.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu