Gry

Sierpniowa oferta PS+ zaserwuje nam m.in. najnowsze Call of Duty

Kamil Świtalski
Sierpniowa oferta PS+ zaserwuje nam m.in. najnowsze Call of Duty
0

Sierpniowa oferta PlayStation Plus zapowiada się naprawdę dobrze. Dawno już nie było tak różnorodnego miesiąca!

Dla wielu użytkowników konsoli PlayStation opłacających abonament PlayStation Plus koniec miesiąca to wyczekiwany czas, kiedy to firma ogłasza nowe tytuły które będą w ramach płatności dostępne do pobrania za darmo. Złote czasy, kiedy była to niekończąca się lista hitów, już dawno minęły. Ale są miesiące gorsze i lepsze. Sierpień zdecydowanie należy do tych drugich — w ofercie dostępna będzie wydany wiosną tego roku, remake kultowego Call of Duty: Modern Warfare 2. Campaign Remastered.

PlayStation Plus: sierpień 2020 - gry w ofercie abonamentowej

Odświeżona wersja klasycznej strzelaniny Call of Duty: Modern Warfare 2 z zeszłej generacji ma jednak jedno "ale", które nie każdemu przypadnie do gustu. Jak sugeruje pełny tytuł (tj. campaign remastered), jest to fabularna zabawa dla jednego gracza — i nie uświadczymy tam trybu multi, który na co dzień przyciąga przed ekrany miliony graczy z całego świata.

Drugim z tytułów który dołączy do oferty abonamentowej PlayStation Plus w sierpniu 2020 roku jest Fall Guys: Ultimate Knockout. To znacznie mniej popularny tytuł, ale myślę, że na wakacyjne spotkania ze znajomymi — będzie jak znalazł. Dla odmiany, ten skupia się na zabawie wieloosobowej i to w dość absurdalnym wydaniu, w którym staramy się wygrać teleturniej wykonując... rozmaite zadania. Są tryby rywalizacji, gdzie każdy gra przeciwko sobie — ale jest też kooperacja, w której drużynowo walczymy o wspólne dobro. W sumie w zabawie może spotkać się do stu (!) osób — więc myślę że to fajna przeciwwaga dla jednoosobowej kampanii w Call of Duty. A przede wszystkim też dużo lżejsza rozgrywka.

Kiedy premiery sierpniowych gier w PlayStation Plus? Tym razem Sony je rozdzieliło tygodniami — Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered trafi do oferty już dzisiejszego popołudnia, zaś Fall Guys: Ultimate Knockout dołączy tam tydzień później — 4. sierpnia. Obie dostępne będą do końca przyszłego miesiąca.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu