2

Rys dawnych lat, czyli postarzanie zdjęć on-line

Przeglądając dziś mojego Google Readera natrafiłam na ciekawy japoński serwis o nazwie Bakumatsu Koshashin Generator, który umożliwia konwersję zdjęć w wyniku której wyglądają one na dużo starsze. Obsługa strony jest bardzo prosta. Wystarczy wskazać plik na swoim komputerze lub link do zdjęcia w internecie i uruchomić konwersję. Po chwili otrzymujemy nasze zdjęcie w wersji sprzed […]

Przeglądając dziś mojego Google Readera natrafiłam na ciekawy japoński serwis o nazwie Bakumatsu Koshashin Generator, który umożliwia konwersję zdjęć w wyniku której wyglądają one na dużo starsze.

Obsługa strony jest bardzo prosta. Wystarczy wskazać plik na swoim komputerze lub link do zdjęcia w internecie i uruchomić konwersję. Po chwili otrzymujemy nasze zdjęcie w wersji sprzed „kilkudziesięciu lat“. Efekt jest dosyć ciekawy. „Postarzone“ zdjęcie jest nie tylko czarno-białe, ale też jakby oblane kawą i przydeptane. I co ważne wszystko to w kilkanaście (no może kilkadziesiąt) sekund, bez konieczności otwierania Photoshopa.

Autorem tekstu jest Aleksandra Biolik