Wideo

Ruchome, transformujące się meble idealne do małych mieszkań [od Natalii]

PW
Paweł Winiarski
Kliknij, aby włączyć dźwięk
9

Chcieliście kiedyś móc transformować swoje meble i na małych powierzchniach mieszkalnych zmieniać ich funkcjonalność? W pewien sposób tak właśnie działa produkt firmy Ori. Meble umieszczone na specjalnych szynach zmieniają swoje położenie, dostosowując się do funkcji, z jakich aktualnie chcemy skorz...

Chcieliście kiedyś móc transformować swoje meble i na małych powierzchniach mieszkalnych zmieniać ich funkcjonalność? W pewien sposób tak właśnie działa produkt firmy Ori. Meble umieszczone na specjalnych szynach zmieniają swoje położenie, dostosowując się do funkcji, z jakich aktualnie chcemy skorzystać. Oznacza to, że posiadając taki system w jednym pokoju zrobimy zarówno sypialnię jak i pokój dzienny zmieniając jego umeblowanie bez konieczności samodzielnego przenoszenia mebli. Nazwa pochodzi od origami i mówiąc szczerze, też mi się z tym kojarzy.

ps. Natalia siedzi z nami w biurze i jest naszym redakcyjnym „dobrym duchem”. Bardzo często podsyła nam fajne filmiki z YT, postanowiliśmy więc umieszczać je na łamach Antyweba – stąd też nazwa cyklu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

od natalii