Seriale

Room 104 - ten serial HBO zapowiada się wyśmienicie. Zobacz zwiastun

Konrad Kozłowski
Room 104 - ten serial HBO zapowiada się wyśmienicie. Zobacz zwiastun
3

Jak wiele zwariowanych historii może mieć jeden wspólny punkt - hotelowy pokój? O tym przyjdzie nam przekonać się dzięki nowej produkcji HBO o tytule "Room 104". Na premierę na całe szczęście nie czekamy do jesieni. Ta nastąpi już 28 lipca. Zobaczcie zwiastun.

Pokój 104 produkują twórcy seriali Bliskość i Zwierzęta z HBO

Odpowiedzialni za "Pokój 104" bracia Duplass współpracują z HBO już od pewnego czasu. W ich dorobku znajdują się dwie produkcje dla tej stacji: Zwierzęta oraz Bliskość. Obydwa cieszą się sporą popularnością i są dość specyficzne. Nie inaczej będzie w przypadku "Room 104". Już samo założenie serialu bardzo mi się podoba - wydarzenia wszystkich odcinków będą rozgrywały się w ramach jednego, tego samego pokoju hotelowego. Jednak w każdym z epizodów zobaczymy zupełnie innych bohaterów. Ci będą musieli zmierzyć się z problemami przeszłości, teraźniejszości i przyszłości - tak bardzo ogólnie można podsumować zapowiedź Pokoju 104.

Trwający 1 minutę 45 sekund materiał zwiastuje spory przekrój bohaterów, co może tylko dobrze nastroić przed seansem. Taka antologia może okazać się czymś bardzo ciekawym, a w przypadku hotelowego pokoju na myśl przychodzi mi zawsze inny serial, pod tytułem "Zagubiony Pokój", czyli "The Lost Room". Mini-serię z 2006 roku, za którym stała  stacja Sci-fi, pamiętam do dziś i w miarę możliwości wracam do niej od czasu do czasu. Czy "Room 104" spodoba mi się jeszcze bardziej?

Polska premiera Room 104 w HBO i HBO Go

Premiera pierwszego odcinka "Pokój 104" odbędzie się 28 lipca w HBO i HBO Go. Odcinki będą trwały około 30 minut każdy, zaplanowano 12 epizodów. W serialu wystąpią między innymi James Van Der Beek, Mae Whitman, Jay Duplass Philip Baker Hall, Spencer Garrett i Davie-Blue.

Sprawdź inne premiery w HBO Go w lipcu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu