14

Revolut daje teraz 8 miesięcy subskrypcji w PlayNEXT za połowę ceny

„Bankowanie” w aplikacji via Revolut oraz telefonia komórkowa obsługiwana z poziomu aplikacji via PlayNEXT idą teraz w parze, bo obie firmy nawiązały właśnie współpracę, dzięki której możecie zamówić ofertę PlayNEXT 50% taniej przez kilka miesięcy.

Wprawdzie w PlayNEXT nadal obowiązuje promocja 50% zniżki przez pół roku dla przenoszących numer oraz 3 miesiące dla nowych klientów, ale skoro można skorzystać z jeszcze lepszej propozycji, to czemu nie? Zwłaszcza, że to nic nie kosztuje, wystarczy wpisać odpowiedni kod – PLAYREVO, podczas rejestracji nowego konta w PlayNEXT.

Tutaj również są dwie możliwości, więcej dostaną przenoszący numer, połowę mniej nowi klienci, zamawiający nowy numer:

Cieszymy się kiedy masz dostęp do nowatorskich rozwiązań, dlatego we współpracy z Play NEXT dajemy Ci opcję wypróbowania ich nowej oferty telefonii komórkowej, którą pobierasz i obsługujesz w aplikacji (z subskrypcji możesz zrezygnować w każdej chwili). Dla klientów Revolut przez 8 miesięcy opłata miesięczna to 22,5 PLN, jeżeli przeniesiesz swój numer z innej sieci albo 4 miesiące za 22,5 PLN, dla nowego numeru.

Tak więc w przypadku nowego numeru – możecie testowo sobie zamówić i sprawdzić jak to działa, jaki mają zasięg w Waszej okolicy – przez 4 miesiące korzystacie z nielimitowanych rozmów stacjonarnych i komórkowych, nielimitowanych SMS-ów/MMS-ów i z aż 50 GB transferu danych za jedyne 22,50 zł. Tylko brać. Jeśli ważne będzie dla Was korzystanie z PlayNEXT za granicą w UE, w ramach subskrypcji dostaniecie pakiet 100 minut na rozmowy wychodzące i przychodzące, 50 SMS-ów/MMS-ów oraz 500 MB transferu danych.

Promocja trwa od 17 grudnia do 31 grudnia, więc jest niewiele czasu, w regulaminie nie znalazłem jakichś ilościowych ograniczeń.

Źródło: Revolut.