Konsole

Nie za dużo tych świetnie wyglądających padów do Xbox One?

Paweł Winiarski
Nie za dużo tych świetnie wyglądających padów do Xbox One?
9

Mogłoby się wydawać, że posiadacze konsol Microsoftu mogą przebierać w padach do woli, tymczasem w kwietniu pojawi się kolejny świetnie wyglądający kontroler do Xboksa One. Robi wrażenie.

Microsoft zapowiedział nową serię "technologicznych" padów do Xboksa One. Pierwszym z nich jest Recon Tech Special Edition. Na tylnej części kontrolera znajdziecie gumowe wykończenie z diamentowym wzorem i bardzo fajną teksturę na przedzie. Technicznie też ma być lepiej - zwiększono zasięg i ulepszono podobno połączenie Bluetooth.

Sprzęt ma kosztować 69,99 dolara (około 280 złotych przy aktualnym kursie tej waluty). Kontaktowałem się w tej sprawie z polskim oddziałem Xboksa - sprzęt będzie dostępny w naszym kraju, ceny natomiast jeszcze nie ujawniono. Mówi się o premierze 25 kwietnia, podejrzewam, że w Polsce sprzęt pojawi się w tym samym czasie. Choć, jak sami wiecie, z Xboksem bywa w tym temacie różnie.

Tak czy inaczej, Recon Tech Special Edition prezentuje się świetnie i jestem bardzo ciekawy kolejnych padów z tej oficjalnej serii. I muszę przyznać, że posiadacze Xboksów One mają naprawdę duży wybór jeśli chodzi o mniej lub bardziej licencjonowane kontrolery. No i wiadomo - na takim padzie pogracie też wygodnie na PC, więc o sprzedaż można być raczej spokojnym.

źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Xbox One