3

Real Time CrunchUp – live stream!

Zapomniałem wspomnieć przy poprzednim poście, że konferencja Real Time CrunchUp właśnie trwa i można oglądać ją na żywo. Wprawdzie jesteśmy już w połowie dnia, ale w planie jest jeszcze sporo prezentacji i aż 5 paneli dyskusyjnych (o ile dobrze policzyłem). Jednym słowem prawdziwa gratka dla wszystkich którzy interesują się nowymi trendami w internecie. Przy okazji […]

Zapomniałem wspomnieć przy poprzednim poście, że konferencja Real Time CrunchUp właśnie trwa i można oglądać ją na żywo. Wprawdzie jesteśmy już w połowie dnia, ale w planie jest jeszcze sporo prezentacji i aż 5 paneli dyskusyjnych (o ile dobrze policzyłem). Jednym słowem prawdziwa gratka dla wszystkich którzy interesują się nowymi trendami w internecie. Przy okazji chciałbym zauważyć, że niewiele naszych (płatnych) konferencji można oglądać w ten sposób – jeśli już jest jakiś live stream to jest to przeważnie prywatna inicjatywa.

Ps. Właśnie trwa przerwa obiadowa – konferencja rozpocznie się ponownie za ok 2 godziny. W między czasie polecam obejrzeć wcześniejsze prezentacje – dołączone są do streamu jak powiązane filmy.