Gry

Red Dead Redemption 2, jest drugi trailer!

MH
Marcin Hołowacz
3

RDR2 to już trzecia gra z cyklu Red Dead, w którą będziemy mogli zagrać. Osobiście nigdy nie zetknąłem się z pierwszą częścią, ale z Red Dead Redemption spędziłem całkiem miłe chwile. Satysfakcjonujące strzelaniny, jazda konna, polowanie na dziką zwierzynę, piękne widoki, otwarty świat. Tak to wspominam. Był jeszcze dodatek z zombiakami, ale prawdę mówiąc nie przypadł mi zbytnio do gustu i nawet go nie skończyłem.

RDR2 oficjalny drugi trailer

Teraz nadeszła pora na zapoznanie się z drugim oficjalnym trailerem RDR2. Miłego oglądania.

Mamy wcielić się w niejakiego Arthura Morgana i wygląda na to, że będziemy w gangu, a naszym głównym zajęciem będzie rabowanie, stosowanie przemocy, ale też uciekanie… Jak możemy usłyszeć, z tym uciekaniem to nie taka łatwa sprawa, bo gonili nas przez zachód, gonili nas przez góry… i coś nei chcą przestać.

Później mamy okazję zobaczyć trochę więcej przemocy i możemy się dowiedzieć, że nie powinniśmy oczekiwać, iż miejsca które odwiedzimy będą jakoś bardzo ucywilizowane. Ucieszył mnie widok postaci strzelającej z łuku do dzikiej zwierzyny, bo aspekt gry związany z polowaniem uznaję za przyjemny (wściekłe, atakujące nas niedźwiedzie są w gratisie).

Wiosna 2018. No to czekamy.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu