Felietony

Razem z Xyologic wynajęliśmy nowe piękne biuro! [z życia Antyweb]

Grzegorz Marczak
Razem z  Xyologic wynajęliśmy nowe piękne biuro! [z życia Antyweb]
49

W Lipcu nastąpiło dla redakcji Antyweb ważne wydarzenie, przenieśliśmy z niespełna 60 metrów do nowego 170 metrowego biura. Wynajęliśmy je razem z Xyologic (część techniczna zespołu jest w Polsce) z którym wcześniej organizowaliśmy między innymi konferencję mobilną (byli naszym partnerem) czy też dz...

W Lipcu nastąpiło dla redakcji Antyweb ważne wydarzenie, przenieśliśmy z niespełna 60 metrów do nowego 170 metrowego biura. Wynajęliśmy je razem z Xyologic (część techniczna zespołu jest w Polsce) z którym wcześniej organizowaliśmy między innymi konferencję mobilną (byli naszym partnerem) czy też dzięki którym zbudowaliśmy świetny ranking aplikacji mobilnych na AntyApps (polecam edycję czerwcową). Piszę o tym głównie dlatego aby się pochwalić :) Na poważnie jednak, miejsce i komfort pracy są w moim odczuciu bardzo ważne i przynajmniej dla na mnie działają bardzo motywująco. Po prostu chce się pracować :)

Nowe biuro Antyweb jak zobaczycie na zdjęciach jest jeszcze w trakcie urządzania. Bałaganiarze z Xyologic już zajęli dogodne pozycje tak samo zresztą jak my. Znalazło się też miejsce na sale konferencyjną i mamy jeszcze sporo miejsca w zapasie (no i mamy bardzo fajne tarasy - jeden widać na zdjęciu). Okolica jest wyśmienita bo na Królewicza Jakuba na Wilanowie można poczuć się jakby się było poza miastem.

Co ja jednak będę opisywał, zapraszam do galerii ze zdjęciami (przy okazji jeśli ktoś z was może polecić dobry stół do piłkarzyków to proszę o podpowiedź, na razie jeśli chodzi o wystrój jest jeszcze trochę pusto ale pracujemy nad tym).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu