Ciekawe strony

Pytamy.pl i integracja z google.

Grzegorz Marczak
Pytamy.pl i integracja z google.
2

Miło mi poinformować was, że integracja z google przebiega bardzo dobrze i niedługo pojawi się jako nowa funkcjonalność serwisu pytamy.pl O co dokładnie chodzi – otóż każdy użytkownik, który zada pytanie będzie mógł sprawdzić jak na to pytanie odpowiada wyszukiwarka google. Funkcjonalność ta będz...

Miło mi poinformować was, że integracja z google przebiega bardzo dobrze i niedługo pojawi się jako nowa funkcjonalność serwisu pytamy.pl

O co dokładnie chodzi – otóż każdy użytkownik, który zada pytanie będzie mógł sprawdzić jak na to pytanie odpowiada wyszukiwarka google. Funkcjonalność ta będzie dołączona do ekranu z pytaniem a odpowiedzi google będą wyświetlane jako integralna część serwisu.

Do integracji zostało wykorzystane, API, które udostępnia google, ale jest to z tego, co się orientujemy permanentna wersja beta. Rozwiązanie, jakie wdrażamy będzie posiadało dynamicznie podawane wyniki.

Co chcemy uzyskać dzięki tej funkcjonalności? – przede wszystkich chcemy pokazać iż wiele informacji o które ludzie pytają jest na wyciągniecie ręki, z drugiej jednak strony wiele informacji jakie ludzie uzyskują na pytamy.pl jest w google niedostępne.

Zapraszamy wszystkich do odwiedzania pytamy.pl – nowe funkcjonalności o których pisałem pojawią się wkrótce i nie będzie to koniec niespodzianek. (użytkownicy podsunęli nam bardzo dużo ciekawych pomysłów, które właśnie testujemy)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu