2

Pytamy.pl i Google – stało się !

Prace nad integracją pytamy.pl z google wreszcie zakończone. O co chodzi pisałem już poprzednio . Jak to działa ?. Poniższe obrazki wszystko objaśnią. Zaczynam od tego że zadajemy pytanie – po napisaniu pytania możemy podejrzeć co odpowiada na nie wyszukiwarka google. Robimy to poprzez kliknięcie na link „A Google powiedział…”. Z tego co do tej […]

Prace nad integracją pytamy.pl z google wreszcie zakończone. O co chodzi pisałem już poprzednio . Jak to działa ?. Poniższe obrazki wszystko objaśnią.

Zaczynam od tego że zadajemy pytanie – po napisaniu pytania możemy podejrzeć co odpowiada na nie wyszukiwarka google. Robimy to poprzez kliknięcie na link „A Google powiedział…”.

Z tego co do tej pory zaobserwowaliśmy wynikiem takiej zabawy są całkiem ciekawe i jednocześnie śmieszne rezultaty. Czasami też okazuje się że odpowiedziach znajduje się link do pytania na pytamy.pl lub że brak jest odpowiedzi (w przypadku za długich pytań google nie zwraca żadnych wyników) Zachęcam do zadawania pytań i dobrej zabawy !.