Pytamy.pl

Nowy serwis (web 2.0) na horyzoncie ?

9

Nowy serwis – tak, teraz mogę się przyznać iż od jakiegoś jestem zaangażowany w pewien projekt. Czy projekt ten będzie można nazwać projektem nowej generacji Web 2.0? – mam nadzieje że tak (oczywiście nie chcę być butny i nie mam pewności czy rzeczywiście tak go przyjmą użytkownicy). Wraz z koleg...

Nowy serwis – tak, teraz mogę się przyznać iż od jakiegoś jestem zaangażowany w pewien projekt. Czy projekt ten będzie można nazwać projektem nowej generacji Web 2.0? – mam nadzieje że tak (oczywiście nie chcę być butny i nie mam pewności czy rzeczywiście tak go przyjmą użytkownicy).

Wraz z kolegą pracujemy dość ciężko nad tym aby serwis ten po uruchomieniu nie miał dopisku „beta” w logo. Prędzej dopisał bym gdzieś słowo „eksperyment” dlatego iż pomysł który będziemy wdrażać jest eksperymentem czy coś co raczkuje za granicą może również być docenione w naszym kraju. Trochę więcej szczegółów o naszym projekcie :

• Cechy takie jak „szerzenie i wymiana wiedzy między użytkownikami czyli interakcja” – jako priorytet.
• Strona z mechaniką zbliżoną do digg-a (ale mechanika ta wykorzystana w innym celu)
• Ajax wykorzystany w paru ciekawych miejscach
• Chmura tagów – obowiązkowo
• Strona robiona przez amatorów (w sensie że nie jest to praca agencji ani ludzi z agencji)
Premiera w tym miesiącu.

W dalszej części informacji znajdziecie dwa przycięte obrazki które, mają i mam nadzieje narobią wam "smaku" na odwiedzenia naszego serwisu w momencie kiedy będzie uruchomiony.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: