Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Filmy

Nie tylko Joker. Zobaczcie pierwszy zwiastun filmu o Harley Quinn - Ptaki Nocy

PW
Paweł Winiarski
2

Nie widziałem jeszcze Jokera, ale słyszałem, że jest świetny. Możliwe, że po kilku przeciętnych i kilku kiepskich obrazach z komiksowego uniwersum DC przyszła wreszcie pora na świetne filmy. Bardzo dobre wrażenie robi zwiastun Ptaków nocy.

Po rozstaniu z Jokerem, Harley Quinn  najwyraźniej nie do końca potrafi sobie z tym poradzić i pakuje się w kolejne kłopoty. A że to dość zakręcona bohaterka, zapowiada się niezłe, wykręcone kino akcji. Zwiastun intryguje i nie wydaje się przesadnie przerysowany, choć obawiam się trochę zbyt dużej ilości ujęć typu slo-motion.

Po rozstaniu z Jokerem Harley Quinn dołącza do superbohaterek Czarnego Kanarka, Łowczyni i Renee Montoyi, aby uchronić młodą dziewczynę przed nikczemnym przestępcą.

- taki szczątkowy opis fabuły znajduje się pod umieszczonym na kanale Warner Bros Polska kanale YouTube.

Kogo zobaczymy na ekranie? Margot Robbie (Harley Quinn), Jurne Smollet-Bell (Black Canary), Mary Elisabeth Winstead (Huntress), Ella Jay Basco (Cassandra Cain/Batgirl), Rosie Perez (Renee Montoya) oraz Ewan McGregor (Black Mask). Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) ma trafić do kin 7 lutego 2020 roku, czyli w sumie już niedługo. Oby film okazał się lepszy choćby od naprawdę słabego Legionu Samobójców, w którym również oglądaliśmy Margot Robbie - moim zdaniem był to najjaśniejszy punkt tego obrazu, mam więc nadzieję, że film poświęcony przede wszystkim tej bohaterce wypadnie lepiej.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: