21

Przewidywany czas podróży z uwzględnieniem korków – Tego brakowało w Google Mapy

Mapy to chyba jedna z najlepiej dopracowanych usług Google, poza wyszukiwarką oczywiście:). Nieustanie dopracowywana i ulepszana. Gdy tak spoglądam na te mapy, zarówno w przeglądarce jak i w telefonie mam wrażenie, że już nikt nic innego, lepszego nie wymyśli. Wczoraj Google dodało do swoich map opcję przewidywania czasu podróży z uwzględnieniem aktualnej sytuacji na drogach. […]

Mapy to chyba jedna z najlepiej dopracowanych usług Google, poza wyszukiwarką oczywiście:). Nieustanie dopracowywana i ulepszana. Gdy tak spoglądam na te mapy, zarówno w przeglądarce jak i w telefonie mam wrażenie, że już nikt nic innego, lepszego nie wymyśli. Wczoraj Google dodało do swoich map opcję przewidywania czasu podróży z uwzględnieniem aktualnej sytuacji na drogach.

Wiem, że akurat ta kwestia jest mocno zmienna. Przed wyjazdem sprawdzamy i oceniamy na desktopie, chwilę później sytuacja się nagle zmienia, jednak już szacunkowe dane powinny być dla nas wystarczające do przemyślanego zaplanowania podróży bez większych wpadek:)

Nie mogę się doczekać uaktywnienia, dostępnej już w menu, zakładki „Rowery”:)