Felietony

Przetestuj nową mobilną OnetPocztę na nowych HTC One X, które możesz wygrać w konkursie na Antyweb!

Grzegorz Marczak
Przetestuj nową mobilną OnetPocztę na nowych HTC One X, które możesz wygrać w konkursie na Antyweb!
20

Onet niedługo zaprezentuje nową odsłonę mobilnej (aczkolwiek nie tylko) poczty. Wczoraj miałem okazję chwilę pobawić się tym co wykonała załoga portalu i muszę powiedzieć, że jestem pod dużym wrażeniem. Mówimy bowiem o webowym kliencie poczty, który pełną gębą wykorzystuje responsive design. Oznacza...

Onet niedługo zaprezentuje nową odsłonę mobilnej (aczkolwiek nie tylko) poczty. Wczoraj miałem okazję chwilę pobawić się tym co wykonała załoga portalu i muszę powiedzieć, że jestem pod dużym wrażeniem. Mówimy bowiem o webowym kliencie poczty, który pełną gębą wykorzystuje responsive design. Oznacza to, że mobilna aplikacja dostosowuje się automatycznie do każdego rozmiaru ekranu. Możemy więc bez problemy korzystać z tej wersji poczty na telefonie, na tablecie, w przeglądarce w naszym TV - właściwie na każdym dostępnym ekranie.

Do tego wszystkiego oczywiście klient webowy jest niezależny od platform czy systemu na jakim chcemy czytać nasze maile. No i wygląda to wszystko naprawdę dobrze, koniec z cukierkowymi kolorami i olbrzymi elementami nawigacji.

Zobaczycie zresztą sami…właściwie zobaczą ci którzy wygrają konkurs i dostaną na własność HTC One X z którego będą testować pocztę Onetu:) Właściwie to nie jeden telefon ale 4 są do wygrania. :)

Przejdę więc płynnie do konkursu i tego o co tak naprawdę chodzi. Otóż nową wersję poczty Onetu trzeba dobrze przetestować. Dobry tester powinien mieć natomiast dobry sprzęt do testów. Tak więc jeśli trzeba będzie napisać dobry scenariusz testowy. Autorzy czterech najlepszych testów dostaną na własność nowiutki HTC One X (którego chyba nie trzeba przedstawiać) na którym wykonają przygotowane przez siebie. testy i zobowiążą się do przesłania ich wyników do mnie.

Cały konkurs tym razem rozgrywany będzie na Facebooku, przy okazji testować będę narzędzie do zarządzania Fanpagem i konkursami dostarczone przez megafoni.pl (właśnie kupiłem abonament). Formalny regulamin konkursu znajdziecie poniżej jak również w aplikacji na Facebooku.

Regulamin konkursu

1. Konkurs rozpoczyna się dokładnie teraz, czyli 25 kwietnia 2012 o godzinie 12:00
2. Nagrodą w konkursie są 4 nowe telefony HTC One X
3. Sponsor nagrody czyli Onet uiści odpowiedni podatek, związany z nagrodą.
4. Ci, którzy chcą wziąć udział w konkursie mają czas do 01.05.2012 do północy na przygotowanie i opisanie scenariusza testowego mobilnej poczty Onetu. Czyli piszemy co i jak będziemy testować.
5. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są tylko na fanpage Antyweb na Facebooku w aplikacji konkursowej (specjalna zakładka). Komentarze dodawane bezpośrednio pod tym tekstem nie będą brane pod uwagę.

6.W konkursie mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie.
7. Przyjmowany będzie tylko jedno zgłoszenie per osoba.
8. W przypadku kiedy w komentarzu na Facebooku nie zmieści się pełna treść scenariusza testowego można zamieścić link do pełnego opisu.
9. Zwycięzców w konkursie będzie aż 4, to znaczy że cztery osoby dostaną na własność telefon HTC One X.
10. Zwycięzców wybieram osobiście razem ze sponsorem nagrody. Liczyć się będą fachowe i pomysłowe scenariusze testowe.
11. Zwycięzcy zobowiązują się do przeprowadzenia testów mobilnej poczty Onetu oraz przesłanie ich na adres grzegorz.marczak@gmail.com. Zwycięzcy mają tydzień czasu od momentu otrzymania telefonu na przeprowadzenie testów.

12. Zwycięzca zostanie ogłoszony 02 Maja 2012r.
13. Wykluczenia z konkursu : Ja i moi krewni , pracownicy i współpracownicy Antyweb i fundatora nagrody w konkursie, nie mogą brać udziału w konkursie i wygrać nagrody.
14. Organizatorem konkursu jest Grzegorz Marczak i jedynie do niego możecie kierować ewentualne reklamacje (na adres grzegorz.marczak@gmail.com) do dwóch tygodni po zakończeniu konkursu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

onetkonkursHTC One X