Felietony

Predator 2010 - jest już pierwszy trailer

Grzegorz Marczak
Predator 2010 - jest już pierwszy trailer
27

Pierwszego Predatora wspominam z dużym sentymentem. Moim zdaniem był to dobry film, świetny Arnold i dobry klimat. Kolejne części były niestety robione na siłę, i żadnej z nich nawet w małym stopniu nie udało się zbliżyć do oryginału. Szkoda, że ktoś odpowiedzialny za tę firmową markę pozwolił na zr...

Pierwszego Predatora wspominam z dużym sentymentem. Moim zdaniem był to dobry film, świetny Arnold i dobry klimat. Kolejne części były niestety robione na siłę, i żadnej z nich nawet w małym stopniu nie udało się zbliżyć do oryginału. Szkoda, że ktoś odpowiedzialny za tę firmową markę pozwolił na zrobienie tych wszystkich odcinków.

Okazuje się jednak, że to nie koniec. W roku 2010 obejrzymy kolejny film z predatorem w roli głównej. Obejrzałem trailer i mam na razie mieszane odczucia. Z jednej strony dobra obsada z drugiej scenariusz jak z wszystkich poprzednich odcinków. Nie oczekuję oczywiście, że Predator będzie to kino ambitne - ale chciałbym aby zamiast klasycznej strzelanki był to bardziej thriller SF.


W ogóle mam wrażenie, że kiedyś filmy SF/Fantastyka/Fantasy były dużo lepsze (choć oczywiście są wyjątki takie jak chociażby władcy pierścienia), może zamiast skupiać się na efektach specjalnych było więcej czasu na dobry scenariusz? Nie wiem tylko czy to oznaka starzenia się czy rzeczywiście tak było :)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

filmkinopredator