39

Portal najlepszym przyjacielem człowieka. Tylko który? [Ankieta]

Jak wyglądają statystyki naszych portali wiadomo. Wiadomo też, kto jest liderem i kto goni stawkę. Wprawdzie dynamiki na wykresach raczej nie dojrzymy natomiast wiemy, że walka o użytkowników trwa na różnych płaszczyznach. Można kupić kolejny serwis powiększający zasięg, zrobić własny, a czasem zacząć współpracę z innym podmiotem (oczywiście w umowie musi być wtedy zapis, że […]


Jak wyglądają statystyki naszych portali wiadomo. Wiadomo też, kto jest liderem i kto goni stawkę. Wprawdzie dynamiki na wykresach raczej nie dojrzymy natomiast wiemy, że walka o użytkowników trwa na różnych płaszczyznach. Można kupić kolejny serwis powiększający zasięg, zrobić własny, a czasem zacząć współpracę z innym podmiotem (oczywiście w umowie musi być wtedy zapis, że statystyki wliczane są w zasięg portali).

Liczby jednak niewiele mówią o jakości portali, ich pomysłowości, stosunku do użytkownika, czy też przyjaznej stronie głównej. Stąd też pomysł na szybką ankietę, która pokaże nam co i w którym portalu nam się podoba i co nas drażni. Kategorie, jakie wybrałem są raczej wprost identyfikujące dany obszar – jeśli coś będzie niejasne polecam zdanie się na intuicję. Będę wdzięczny za wasz głos w ankiecie – zabierze wam ona nie dłużej niż 1-2 minuty. Wyniki opublikuję przy zebraniu konkretnej liczby odpowiedzi (czyli 500 i więcej).

Na koniec jedna uwaga – niektóre pytania odnoszą się do specyficznego okresu czasu. Bardzo proszę wziąć to pod uwagę podczas zaznaczania odpowiedzi.