AntywebTV

Porównujemy flagowe smartfony 2015 roku - który dla kogo?

TP
Tomasz Popielarczyk
14

Zebraliśmy w redakcji wszystkie flagowce 2015 roku i zastanowiliśmy się nad tym, w czyje gusta najbardziej trafią. Jeżeli macie kilka tysięcy złotych do wydania i zastanawiacie się nad smartfonem z górnej półki cenowej, musicie obejrzeć najnowszy odcinek AntywebTV. Jak wspomniałem w materiale, ni...

Zebraliśmy w redakcji wszystkie flagowce 2015 roku i zastanowiliśmy się nad tym, w czyje gusta najbardziej trafią. Jeżeli macie kilka tysięcy złotych do wydania i zastanawiacie się nad smartfonem z górnej półki cenowej, musicie obejrzeć najnowszy odcinek AntywebTV.

Jak wspomniałem w materiale, nie wyłaniamy tutaj najlepszego ani najgorszego smartfona, bo jest to po prostu niemożliwe. Jestem przekonany, że każdy z nich ma coś, co czyni go wyjątkowym i powinno trafić w gusta wybranych użytkowników. Jeżeli chcecie się przekonać, co takiego, zapraszam do oglądania. Troszkę nam uciekła ostrość na drugim ujęciu - mam nadzieję, że nie będzie to za bardzo Wam przeszkadzało. Ciężko było ją ustawić na pięciu smartfonach jednocześnie.

P.S. Nagrywaliśmy sprzętem firmy na S... ;)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu