Google

Porady i wskazówki do najpopularniejszych usług Google... prosto od Google

Konrad Kozłowski
Porady i wskazówki do najpopularniejszych usług Google... prosto od Google
4

Każda z firm pragnie przygotowywać jak najbardziej przyjazne użytkownikowi produkty. Muszą być one intuicyjne, przyjemne dla oka i spełniać swoje zadanie. Jakby nie patrzeć większość z usług oferowanych przez Google właśnie taka jest. Mimo wszystko Googlersi podjęli decyzję o udostepnieniu wskazówek...

Każda z firm pragnie przygotowywać jak najbardziej przyjazne użytkownikowi produkty. Muszą być one intuicyjne, przyjemne dla oka i spełniać swoje zadanie. Jakby nie patrzeć większość z usług oferowanych przez Google właśnie taka jest. Mimo wszystko Googlersi podjęli decyzję o udostepnieniu wskazówek, które mogą okazać się przydatne nawet dla tych korzystających z nich na co dzień.

Google Tips to spora liczba bardzo fajnie zaprezentowanych podpowiedzi dotyczących takich usług jak YouTube, Google+, Gmail, wyszukiwarki Google, notatnika Keep czy systemu Android - to tylko przykłady, gdyż lista jest naprawdę pokaźna. Każda z nich przedstawiona jest w formie interaktywnych kart, a po kliknięciu na jedną z nich przechodzimy do poświęconej konkretnej czynności podstrony.

Wskazówki możemy filtrować według sytuacji, w której może nam się przydać (w drodze, w domu, w biurze) lub według produktów, których dotyczą. Bez problemu więc przejrzymy te, które faktycznie znajdą zastosowanie w naszej codzienności. Wśród nich znajdują się te skierowane do początkowych użytkowników, lecz także nie zabrakło tych bardziej zaawansowanych które mogą zaskoczyć oddanego uzytkownika portalu społecznościowego Google lub serwisu z filmami.

Wszystkie podpowiedzi dostępne są w języku angielskim i choć od czasu do czasu zastosowane tam wyrazy mogą poszerzyć nasz zasób słownictwa (co ciekawe, są to słowa z języka technologiczno-potocznego) to nie sądzę, by ich "odszyfrowanie" stanowiło dla kogokolwiek większą przeszkodę. W przeciwnym razie możecie posłużyć się Tłumaczem Google ;)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu