Startups

Polski ZenCard pozyskał 2 miliony EUR ! Brawo!

Grzegorz Marczak
Polski ZenCard pozyskał 2 miliony EUR ! Brawo!
20

Fundusze Experior Venture Fund oraz SpeedUp Group zainwestowały wspólnie 2 miliony euro w polską firmę ZenCard. Pozyskany kapitał spółka przeznaczy przede wszystkim na ekspansję zagraniczną. Jeśli nie słyszeliście wcześniej o ZenCard to jest to polski startup, który chce nam to ułatwić i pozbyć s...

Fundusze Experior Venture Fund oraz SpeedUp Group zainwestowały wspólnie 2 miliony euro w polską firmę ZenCard. Pozyskany kapitał spółka przeznaczy przede wszystkim na ekspansję zagraniczną.

Jeśli nie słyszeliście wcześniej o ZenCard to jest to polski startup, który chce nam to ułatwić i pozbyć się z naszego portfela wszelkiego rodzaju kuponów, kart rabatowych czy innych plastików poza kartą płatniczą, która wystarczy do zbierania bonusów w sklepach stacjonarnych czy internetowych.

ZenCard to platforma do zarządzania programami aktywizacji klientów, która rozpoznaje konsumenta po numerze karty płatniczej i automatycznie przyznaje mu odpowiednią promocję. Sprzedawcy mogą za pośrednictwem ZenCard tworzyć programy lojalnościowe, którymi sami zarządzają i firmują własnym logo. System łączy dane o zakupach online i offline, dając sprzedawcom szerokie możliwości dopasowania promocji do zainteresowań klientów, przy zachowaniu troski o ich anonimowość. Pomysłodawcami rozwiązania są Jarek Sygitowicz, Krzysztof Klimczak i Marek Rogoziński.

Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej o tej usłudze zapraszam do naszego materiału z cyklu 10 pytań do. Mieliśmy nosa i w lutym tego roku zrobiliśmy z nimi ciekawy materiał na temat tego co robią, jak się będą rozwijać itp.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu