Ciekawe strony

Milion odsłon w pierwszym miesiącu - jak to zrobić?

Grzegorz Marczak
Milion odsłon w pierwszym miesiącu - jak to zrobić?
10

Co zrobić aby nasz startup osiągnął milion odsłon w pierwszym miesiącu swojej działalności? Trzeba zapytać się o to twórców serwisu CommandShift3. CommandShift3 to strona typu hot or not z tym, że głosujemy w niej na strony internetowe oceniając, która z nich bardziej nam się podoba. Serwis zbudo...

Co zrobić aby nasz startup osiągnął milion odsłon w pierwszym miesiącu swojej działalności? Trzeba zapytać się o to twórców serwisu CommandShift3.

CommandShift3 to strona typu hot or not z tym, że głosujemy w niej na strony internetowe oceniając, która z nich bardziej nam się podoba. Serwis zbudowany jest w typowy dla tej kategorii sposób - nie trzeba się logować, czy czytać regulaminów itp. Nie trzeba robić nic oprócz głosowania na jeden z dwóch prezentowanych w pojedynku serwisów. Po oddaniu głosu serwis proponuje nam kolejną parę do oceny itd.Wszystko brzmi i wygląda banalnie gdyby nie fakt, że uruchomiony w grudniu startup już po miesiącu uzyskał oglądalność sięgającą miliona odsłon. Moim zdaniem jest to kolejny przykład na to jak nieobliczane są gusta i potrzeby internautów.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu