16

Policyjni.pl – przerażająca popularność

Kiedy będziemy czuli niedosyt po przeczytaniu na głównej stronie portali o kolejnym pedofilu, nieletnim mordercy czy też spalonych zwłokach w samochodzie to od dziś możemy podnieść sobie poziom adrenaliny zaglądając na nowy serwis agory Policyjni.pl. Główna strona tego blogoidu wygląda naprawdę zachęcająco – na początku możemy przeczytać o wydobytych zwłokach dwóch pilotów awionetki, dalej mamy […]

Kiedy będziemy czuli niedosyt po przeczytaniu na głównej stronie portali o kolejnym pedofilu, nieletnim mordercy czy też spalonych zwłokach w samochodzie to od dziś możemy podnieść sobie poziom adrenaliny zaglądając na nowy serwis agory Policyjni.pl.

Główna strona tego blogoidu wygląda naprawdę zachęcająco – na początku możemy przeczytać o wydobytych zwłokach dwóch pilotów awionetki, dalej mamy o morderstwie i gwałcie na 16-latce a pod spodem o snajperze który zabił świadka w więzieniu. Jak na rasowego blogoida przystało mamy też tagi, na razie dominuje tag „Policja” ale zaraz za nim jest „wypadek” i „śmierć” – jednym słowem pyszna dawka newsów do poczytania w weekend.

W notce prasowej twórcy są dumni z pomysłu na jaki wpadli:

Newsy kryminalne cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem czytelników, dlatego przygotowaliśmy serwis poświęcony takiej właśnie tematyce.

W dziale „Wideo” użytkownicy znajdą nagrania m.in. z policyjnych akcji i zatrzymań, a w „Galerii zdjęć” – dokumentację fotograficzną z aresztowań i wypadków

Możliwe, że mój sarkazm spotka się z niezrozumieniem, ale naprawdę tego typu serwisy i ich popularność mnie przeraża. Zdaje sobie sprawę, że biznes to biznes i liczą się tylko kliki i oglądalność tylko co będzie dalej kiedy osiągniemy już poziom zero i czy na pewno to zauważymy?

Zastanawiam się też czy nie powinny być one w jakiś sposób oznaczone jako miejsca dla pełnoletnich?