10

Pokaz tabletu Samsung Galaxy Tab na Lookr.tv

Telewizja lookr.tv zorganizowała chyba pierwszy w Polsce pokaz Galaxy Tab – jednego z pierwszych prawdziwych rywali dla iPada. W dyskusji o tym urządzeniu brali udział : Maciej Budzich, Jan Blinstrub, Marcin Horecki i Tomasz Kądziela z samsunga. Poniżej zamieszczam wklejkę do nagrania dla tych, którzy nie widzieli tej dyskusji na żywo. Moim zdaniem Galaxy Tab […]

Telewizja lookr.tv zorganizowała chyba pierwszy w Polsce pokaz Galaxy Tab – jednego z pierwszych prawdziwych rywali dla iPada. W dyskusji o tym urządzeniu brali udział : Maciej Budzich, Jan Blinstrub, Marcin Horecki i Tomasz Kądziela z samsunga. Poniżej zamieszczam wklejkę do nagrania dla tych, którzy nie widzieli tej dyskusji na żywo.

Moim zdaniem Galaxy Tab to naprawdę może być świetne urządzenie ale…. musi być większe i tańsze aby móc rywalizować z iPadem. 6-7 cali to za mało moim zdaniem jak na tablet do wygodnego przeglądania internetu, oglądania filmów i prasy i książek w postaci elektronicznej. Gdyby chociaż cena rekompensowała wielkość tego tabletu.