Konsole

Kupować tego Xboksa czy nie? W co warto zagrać, a na co warto zaczekać?

KK
Konrad Kozłowski
0

Za nami targi E3, a przed nami Gamescom i okres świąteczny. To oznacza, że newsów w świecie gier nie brakuje, podobnie jak premier. Dlatego zastanawiamy się, którego Xboksa dziś kupić i w jakie gry warto zagrać.

E3 to targi, które co roku generują ogromny szum w branży gier, a tegoroczne i następne na pewno będą zostaną zapamiętane z dwóch powodów: konsole nowej generacji, Cyberpunk i Keanu Reeves. A właśnie. Czyli są jednak trzy powody, bo ten ostatni to solidna niespodzianka, której nie zrujnowały żadne przecieki. Ale jakie inne gry, poza Cyberpunkiem, warto wspominać z tych targów? Wraz z Pawłem Winiarskim uskuteczniliśmy przegląd tych tytułów, wielokrotnie zbaczając z tematu, bo każdy wątek wymagał dopowiedzenia czegoś jeszcze. Jak chociażby sprawa Gwiezdnych Wojen, gdzie od gier bardzo łatwo przejść do filmów, później seriali, a następnie serwisu VOD, gdzie pojawią się pierwsze aktorskie produkcje, jak ogłoszony już The Mandalorian.

Dzisiejszy odcinek podcastu Antyweb Po Godzinach jest więc naszym powrotem do tematyki gier, a przecież tutaj zawsze jest o czym opowiadać, dlatego jeśli macie jakieś pytania, sugestie lub po prosut zechcecie skomentować ten epizod, to klikajcie "odtwórz" i zapraszamy do sekcji komentarzy.

Podcast Antyweb Po Godzinach możecie posłuchać w:

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: