Telekomy

Filmy, sport lub muzyka. Jedno z nich możecie wybrać w nowej ofercie Plusa

Piotr Kurek
Filmy, sport lub muzyka. Jedno z nich możecie wybrać w nowej ofercie Plusa
2

Plus wprowadza do swojej oferty nowy abonament, który w ramach jednej płatności miesięcznej pozwoli na wybranie jednej z trzech dodatkowych usług, z której skorzystają fani filmów i seriali, muzyki lub sportu.

Już 25. kwietnia sieć Plus wprowadzi do swojej oferty nowy abonament, który w pakiecie, oprócz podstawowych funkcji, takich jak rozmowy, SMS-y, MMS-y, czy internet mobilny, zawierać będzie jedną z trzech dodatkowych usług w ramach jednej, stałej, miesięcznej opłaty. Jedna z nich to nowość dla klientów sieci Plus — dostęp do bogatego katalogu muzycznego w usłudze Tidal.

Plus z nową ofertą dla klientów indywidualnych:

Nowy abonament, który miesięcznie kosztuje 70 zł, daje nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich, internet mobilny z 24 GB danych (po przekroczeniu limitu 2 Mb/s) oraz 120 minut wychodzących połączeń międzynarodowych. Nowością jest wybór jednej z trzech usług, które wliczane będą do abonamentu. Klienci mogą zdecydować się na HBO GO, Tidal lub pakiet Ipla Polsat Sport Premium. HBO GO chyba nie trzeba nikomu przedstawiać — to usługa VOD, na której znajdziemy setki filmów i seriali, w tym ostatni sezon Gry o Tron, którego odcinki można oglądać także na urządzeniach mobilnych. Tidal w swojej bogatej kolekcji muzycznej oferuje dostęp do milionów utworów — zarówno artystów zagranicznych, jak i polskich zespołów, czy wykonawców solowych. Ipla Sport Premium daje dostęp do dwóch kanałów tematycznych: Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, które pozwolą na śledzenie rozgrywek w Lidze Mistrzów UEFA i Lidze Europy UEFA.

Plus z nową ofertą dla klientów biznesowych:

Z podobnego abonamentu skorzystają również klienci biznesowi. W nowej taryfie dla firm, za 70 zł netto (86,10 zł z VAT) otrzymają oni nielimitowane rozmowy do wszystkich, SMS-y i MMS-y do wszystkich bez limitu, 30 GB internetu (po przekroczeniu limitu 2 Mb/s), 240 minut na międzynarodowe połączenia wychodzące w UE oraz jedną z trzech wspomnianych wyżej usług dodatkowych: HBO GO, Tidal lub Ipla Polsat Sport Premium.

Decydując się na nową ofertę, klienci w dowolnym momencie będą mogli skorzystać z opcjonalnego abonamentu za dodatkową kartę. Ten miesięcznie kosztuje 45 zł dla klientów indywidualnych i 45 zł netto (55,35 z VAT) dla klientów biznesowych. Maksymalnie można dobrać 3 dodatkowe karty.

Źródło: Plus

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu