Telekomy

Nowa oferta Plusa na dodatkowy internet mobilny - 60 GB za 25 zł, do smartfona bądź routera WiFi

Grzegorz Ułan
Nowa oferta Plusa na dodatkowy internet mobilny - 60 GB za 25 zł, do smartfona bądź routera WiFi
7

W końcu coś dla obecnych klientów. Plus od jutra wprowadza do oferty opcję domówienia do abonamentu głosowego (ten za 50,00 zł miesięcznie) dodatkowych 60 GB transferu danych za 25,00 zł.

Co więcej, klienci będą mogli zdecydować, czy chcą aktywować dodatkowe 60 GB w smartfonie czy zamówić dodatkową kartę SIM i włożyć ją do domowego routera WiFi i korzystać z dostępu do sieci z innymi domownikami.

W przypadku wyboru wariantu ze smartfonem, otrzymamy na jednej karcie SIM dostęp do nielimitowanych rozmów komórkowych i stacjonarnych, nielimitowanych wiadomości SMS/MMS, 120 minut połączeń międzynarodowych, oraz 12 GB transferu danych + dodatkowe 60 GB, razem więc 72 GB miesięcznie, z których możemy korzystać na smartfonie poza domem, a po powrocie udostępnić go, ustawiając mobilny hotspot w telefonie.

Druga opcja, na nową kartę SIM i dostęp do sieci z poziomu innego urządzenia, to dodatkowe 60 GB i usługa "LTE bez końca", czyli w zasięgu LTE, po osiągnięciu limitu 60 GB w każdej technologii, transfer danych nadal jest dostępny na pełnej prędkości. Do jakiego poziomu? Realnie rzecz ujmując, patrząc po moim korzystaniu z tej usługi - jakieś 300-350 GB.

Internet mobilny do domu 60 GB i usługa "LTE bez końca" dla nowych klientów kosztuje obecnie 50,00 zł, więc aktualni klienci mają ją za połowę ceny. Jedyny warunek, to umowa na abonament głosowy podpisana minimum 4 miesięcy temu i podpisanie aneksu do niej na dodatkową usługę.

Podobną ofertę otrzymają od jutra biznesowi klienci, z tą różnicą, że za 25,00 zł dostaną, nie 60, a 70 GB transferu danych i również jako dodatkowy transfer w smartfonie albo dodatkowa karta do routera z usługą LTE bez końca.

Źródło: Plus.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu