Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Telekomy

Plus i T-Mobile kuszą Ukraińców do skorzystania z ich oferty

GU
Grzegorz Ułan
6

Operatorzy Plus i T-Mobile poinformowali dziś o nowych promocjach dla obywateli Ukrainy przebywających w naszym kraju. Grupa docelowa, czyli ponad 1,2 mln potencjalnych klientów jest łakomym kąskiem dla naszych operatorów, czym ich próbują zachęcić?

Plus - promocja dla obywateli Ukrainy

Zacznijmy od Plusa, do oferty dla Ukraińców, którą udostępnili na dedykowanej stronie - plus.pl/ua, zapowiedzieli dziś promocję w postaci paczki prezentów, do każdego startera w ofercie Plus na Kartę:

  • etui na kartę bankomatową lub dokument i słuchawki douszne,
  • kod na darmowy przekaz pieniężny myRia&Euronet z Polski na Ukrainę przez aplikację myRia,
  • rozmówki polsko–ukraińskie zawierające najpopularniejsze zwroty oraz wyrażenia, które ułatwią początek pobytu w Polsce i pomogą w codziennym funkcjonowaniu.

Kod na darmowy przekaz pieniężny z Polski na Ukrainę, Plus udostępni w wiadomości SMS przesłanej po rejestracji i aktywacji startera, a można go wykorzystać do 31.12.2020 r.

T-Mobile - promocja dla obywateli Ukrainy

T-Mobile ma dwie nowości dla Ukraińców w ofercie swojej submarki Heyah na kartę, również udostępnionej na dedykowanej stronie - heyah.pl/ukraina.

Mowa o nowej ofercie Nielimitowane rozmowy z wybranymi numerami na Ukrainę, w której użytkownicy oferty na kartę w Heyah mogą wybrać pięć numerów ukraińskiej sieci Vodafone, z którymi połączenia będą nielimitowane. Każdy taki numer kosztuje 10,00 zł miesięcznie.

Druga nowość to nowa oferta Tańsze połączenia na Ukrainę do wszystkich sieci, w której cena minuty połączenia do dowolnej sieci komórkowej na Ukrainie została zmniejszona z 28 groszy do 9 groszy - to najtańsza opcja u naszych operatorów, bez konieczności aktywowania dodatkowych pakietów.

Obie oferty w Heyah dostępne będą do końca marca 2020 r.

Źródło: Plus/T-Mobile.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: