Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Moje przemyślenia

Oto najlepsza infografika o polskim internecie!

GM
Grzegorz Marczak
31

Pojedynek w głosowaniu na najlepszą infografikę był bardzo zacięty ale ostatecznie w piątek wieczorem zamykając głosowanie zwyciężyła infografika nazwana przeze mnie "Polski internet prawie na poważnie". Zdobyła on 29,85% wszystkich głosów. Na drugi miejscu z 525 głosami znalazła się infografika w f...

Pojedynek w głosowaniu na najlepszą infografikę był bardzo zacięty ale ostatecznie w piątek wieczorem zamykając głosowanie zwyciężyła infografika nazwana przeze mnie "Polski internet prawie na poważnie". Zdobyła on 29,85% wszystkich głosów. Na drugi miejscu z 525 głosami znalazła się infografika w formie gry monoply, trzecie miejsce natomiast to bardzo dobra grafika o Facebooku.
W sumie w ciągu tygodnia oddano ponad 1800 głosów po czym wnoszę, że wystawione prace się podobały i wzbudziły zainteresowanie.

Autorów zwycięskiej infografiki proszę o kontakt w celu omówienia dalszych działań. Wszystkim pozostałym serdecznie dziękuję za udział w zabawie - uważam, że powstało kilka naprawdę świetnych prac pokazujących polski internet i różne zagadnienia z nim związane.

Na koniec zapraszam do obejrzenie (jeszcze raz) zwycięskiej pracy:Ps. Jeśli zwycięska praca wam się spodobała to poproszę o wykopanie tego wpisu - myślę, że warto trochę tę infografikę rozpowszechnić w Polskim internecie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Polskainfografika