Coś dla heavy userów Twittera (czyli dla tych, którzy uzależnili się od tego micro blogowego serwisu) czyli OutTwit. OutTwit jest to plugin do programu Outlook dzięki któremu będziemy mogli wysyłać i odbierać informacje jakie przesyłają nasi znajomi w serwisie twitter. Odbierane wiadomości będziemy mogli grupować w w kategoriach (będą one zapewne traktowane jako zwyczajna poczta). […]

Coś dla heavy userów Twittera (czyli dla tych, którzy uzależnili się od tego micro blogowego serwisu) czyli OutTwit.

OutTwit jest to plugin do programu Outlook dzięki któremu będziemy mogli wysyłać i odbierać informacje jakie przesyłają nasi znajomi w serwisie twitter. Odbierane wiadomości będziemy mogli grupować w w kategoriach (będą one zapewne traktowane jako zwyczajna poczta).

Szczerze przyznam, że widzę w tej integracji tylko jedną zaletę – jeśli na twitterze w znajomych mamy ustawione jakieś serwisy które wysyłają info za każdym razem jak się na nich coś pojawi – to teraz taką informacje dostaniem w outlooku, co może być wygodniejsze niż wchodzenie na stronę twitter.com.

W każdym razie jeśli ktoś z was namiętnie korzysta z Twittera i jednocześnie z programu Outlook to warto zobaczyć jakie możliwości prezentuje ten plugin.