Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Moje przemyślenia

Oto zwycięzca konkursu i zdobywca Kindle Fire!

GM
Grzegorz Marczak
11

No to mam zwycięzcę konkursu, przypomnę że chodziło o 5 sekundowe nagranie na stronie www.beyondtheframe.pl które miałoby być spontanicznym odgłosem kojarzącym się z wolnością, niezależnością czy czym tam sobie wymyśliliście. Wybór nie był zbyt trudny bo mojego faworyta znalazłem już na początku....


No to mam zwycięzcę konkursu, przypomnę że chodziło o 5 sekundowe nagranie na stronie www.beyondtheframe.pl które miałoby być spontanicznym odgłosem kojarzącym się z wolnością, niezależnością czy czym tam sobie wymyśliliście. Wybór nie był zbyt trudny bo mojego faworyta znalazłem już na początku. Natomiast długo wytachałem się między przepięknym odgłosem łączącego się z siecią modemu (przypomniały mi się stare czasy) a głosem fajnie śpiewającym.

Ostatecznie wybrałem jednak dobrze mi znane dziwięki. Miło mi jest więc poinformować, że zwycięzcą konkursu zostaje Tomek "luxkbox" za nagranie pod tytułem Dial-up Freedom. Mam tylko nadzieję, że ta przepowiednia o tym, że internet to ostatnie wolne miejsce nigdy się nie sprawdzi. Gratuluję i zapraszam do kontaktu na mail grzegorz.marczak(na)gmail.com - umówimy się na przekazanie Kindle Fire.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

konkurskindle fire