35

Polskim internetem prawie na poważnie – kolejna bardzo dobra infografika konkursowa

Inforgrafika autorstwa Autorstwa Dmitrija Żatuchina i Krzysztofa Krzemienia z firmy dook.pl o Polsce w internecie. W dość specyficzny sposób i z pewnym przekąsem pokazująca, kto tak naprawdę rządzi w Polskim internecie, czy interesują się nasi internauci, co znaczy era socjalizmu w kontekście internetu i kiedy był pierwszy chrzest maila. Naprawdę ciekawa praca i chyba jeden […]

Inforgrafika autorstwa Autorstwa Dmitrija Żatuchina i Krzysztofa Krzemienia z firmy dook.pl o Polsce w internecie. W dość specyficzny sposób i z pewnym przekąsem pokazująca, kto tak naprawdę rządzi w Polskim internecie, czy interesują się nasi internauci, co znaczy era socjalizmu w kontekście internetu i kiedy był pierwszy chrzest maila. Naprawdę ciekawa praca i chyba jeden również mocny kandydat w konkursie – serdecznie zapraszam do obejrzenia i oczywiście czekam na wasze opinie i komentarze.

Ponieważ dzisiaj jest ostatni dzień przyjmowania prac do konkursu, dlatego najdalej po jutrze zaprezentuje wszystkie prace w raz z ankietą w której każdy z nas będzie mógł oddać głos na swojego faworyta. Myślę, że sam konkurs wypadł bardzo dobrze bo dzięki niemu zobaczyliśmy chyba pierwszy raz tyle infografik na temat naszego Polskiego internetu – mam nadzieję, że te prace będą żyły jeszcze długo w sieci po zakończeniu całej zabawy. Chciałem też oczywiście podziękować wszystkim, którzy poświęcili swój wolny czas i przygotowali swoje infografiki! – naprawdę świetna robota!