32

Oto lista tych którzy niedługo będą konkurować z iPadem

Apple z swoją premierą iPada skutecznie zdominowało kategorię „tablet”. Właściwie większość wcześniej zapowiadanych premier tabletów od innych producentów została z różnych przyczyn odwołana. Oprócz bardzo niszowych urządzeń nie doczekaliśmy się więc godnego konkurenta dla tabletu Apple. Powoli jednak „duzi” w branży IT zaczynają podnosić głowę i coraz śmielej mówić o swoich planach. Nawet RIM szykuje […]

Apple z swoją premierą iPada skutecznie zdominowało kategorię „tablet”. Właściwie większość wcześniej zapowiadanych premier tabletów od innych producentów została z różnych przyczyn odwołana. Oprócz bardzo niszowych urządzeń nie doczekaliśmy się więc godnego konkurenta dla tabletu Apple. Powoli jednak „duzi” w branży IT zaczynają podnosić głowę i coraz śmielej mówić o swoich planach. Nawet RIM szykuje premierę swojego urządzenia w tej kategorii na Q4 tego roku.

WSJ zebrał informacje o potencjalnych premierach tabletów od producentów takich jak Dell, Asus, Samsung, Lenovo, Acer itp i umieścił w jednej tabelce:Zapowiada się wiec ciekawe kilkanaście miesięcy jeśli chodzi o rynek tabletów (choć mam pewność, że nie wszystkie premiery odbędą się zgodnie z planem).