Polska

Orlen daje w gaz, czyli Napęd Nowej Ery

Marcin M. Drews
Orlen daje w gaz, czyli Napęd Nowej Ery
Reklama

Jest szansa na nagrodę! Rusza kolejny konkurs dla studentów, absolwentów, naukowców i wynalazców. Tym razem w gaz da sam Orlen, choć bez palenia gum, ...

Jest szansa na nagrodę! Rusza kolejny konkurs dla studentów, absolwentów, naukowców i wynalazców. Tym razem w gaz da sam Orlen, choć bez palenia gum, bo nagrody ogromem nie urzekają. Za to, jak mówi sam organizator, udział w konkursie jest... bezpłatny.

Reklama

W 2012 roku, w pierwszej edycji konkursu Napęd Nowej Ery, udział wzięło blisko 90 firm. Jury wyłoniło laureatów w czterech kategoriach: Samochód Nowej Ery, Instalacja Nowej Ery, Rozwiązanie Nowej Ery i Stacja Nowej Ery.

- Sukces pierwszej edycji konkursu Napęd Nowej Ery i potrzeba rozwijania innowacyjnych działań skłoniły nas do poszerzenia zasięgu projektu o środowiska akademickie i naukowe - podkreśla Prezes Zarządu ORLEN GAZ Marcin Zawisza. - Wspierając młodych naukowców w obszarze, który jest nam najbliższy, chcielibyśmy przyczynić się do podnoszenia standardów branży gazu płynnego i rozwiązywania problemów technologicznych branży LPG.

W tegorocznej edycji programu nagrodzone zostaną najlepsze prace naukowo-badawcze przyczyniające się do rozwoju, poszerzania wiedzy eksperckiej oraz rozwiązywania problemów technologicznych i jakościowych branży LPG.

Zwycięzcy Konkursu otrzymają:

  • ,
  • ,
  • .

Szału nie ma, ale może naprawdę dobry projekt zyska potem szanse na monetyzację pod skrzydłami paliwowego potentata?

Na zgłoszenia do konkursu organizatorzy czekają do 11 października 2013 r. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Projekt zakończyć się ma w listopadzie uroczystym ogłoszeniem zwycięzców uznanych przez Jury za największe Odkrycia Nowej Ery.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu na stronie www.napednowejery.pl.

Reklama

Organizatorzy: ORLEN GAZ, Politechnika Warszawska

Partnerzy konkursu: Polska Akademia Nauk, Polska Organizacja Gazu Płynnego, Instytut Nafty i Gazu, LPG Exceptional Energy, World LP Gas Association (WLPGA)

Reklama

Patroni medialni: serwis PAP Nauka w Polsce, Akademickie Radio Kampus, magazyn Czas na Gaz oraz portale gazeo.pl i e-petrol.pl

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Reklama