Polska

Onet partneruje a Kokos gwarantuje !

Grzegorz Marczak
Onet partneruje a Kokos gwarantuje !
14

Grupa Onet rozesłała informacje prasową o "pozyskaniu" (nie jestem pewien czy to znaczy zakup) serwisu mojeciuchy.pl (pisałem o nim kiedyś na antyweb) czyli miejsce gdzie kobiety mogą porozmawiać, kupić czy też wymienić się "ciuchami". Szczerze mówiąc taki ruch onetu jest dla mnie trochę zaskakujący...

Grupa Onet rozesłała informacje prasową o "pozyskaniu" (nie jestem pewien czy to znaczy zakup) serwisu mojeciuchy.pl (pisałem o nim kiedyś na antyweb) czyli miejsce gdzie kobiety mogą porozmawiać, kupić czy też wymienić się "ciuchami". Szczerze mówiąc taki ruch onetu jest dla mnie trochę zaskakujący, wprawdzie mojeciuchy to bardzo udany serwis ale nie myślałem, że onet nie pochyla się ostatnio nad tak "niskim volumenem". Bardzo ciekawe co wyjdzie z tej współpracy - na pewno warto będzie obserwować rozwój serwisu mojeciuchy.

Kolejna ciekawostka to wprowadzenie ubezpieczeń pożyczek przez serwis kokos.pl, o ubezpieczeniu pożyczek do tej pory najczęściej wspominał konkurencyjny serwis monetto, który teraz jak widać boryka się z problemem spłacalności przez pożyczkobiorców. Widać, że sytuacja jest poważna ponieważ twórcy serwisu sami podejmują pierwsze działania "pre- windykacyjne" poprzez monitowanie kredytobiorcy o opóźnieniach w spłacie. W dalszej kolejności wdrożono też automatyczny system przekazywania informacji o niespłacanych przez 45 dni pożyczkach do firmy windykacyjnej.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

onetkokos.plmonetto.pl