Sprzęt

OnePlus TV już we wrześniu. Ale nie w Polsce

PW
Paweł Winiarski
2

Czekacie na OnePlus TV? W takim razie mam dla Was dwie wiadomości. Jedną dobrą, drugą złą. Chociaż w sumie patrząc na drugą, to obie raczej Was nie uradują.

Dobra jest taka, że urządzenie zadebiutuje już w przyszłym miesiącu. Super, prawda? No nie do końca - póki co chińska firma wskazała tylko jeden rynek, na którym będzie można kupić urządzenie. I nie, nie jest to Polska, ale Indie. Czemu akurat tam? Powodów jest oczywiście kilka, ale nie bez znaczenia jest też ogromna popularność marki w tamtym kraju. Podobnie robi czasem Xiaomi, które przeprowadziło nawet oficjalną premierę Xiaomi Mi A1 właśnie w Indiach.

Przez ostatnich 6 lat osiągnęliśmy ogromny sukces w Indiach, w dużej mierze dzięki naszej oddanej i wspierającej społeczności. Nawet po tych wszystkich latach jesteśmy niezmiernie podekscytowani, że możemy Wam zaserwować nowe możliwości. OnePlus TV jest dla nas bardzo ważnym produktem i nie możemy się doczekać aż zobaczymy go w salonach w całych Indiach.

Co z resztą rynków? Podobno OnePlus ciężko pracuje by jak najszybciej wypuścić OnePlus TV w USA i Europie. Niestety to sporo pracy, szczególnie jeśli chodzi o lokalne współprace, przede wszystkim z dostawcami treści. No bo co z nawet bardzo dobrego urządzenia, jeśli niewiele da się na nim obejrzeć?

OnePlus nie zdradził zbyt wiele jeśli chodzi o specyfikację urządzenia. CEO firmy, Pete Lau wspomniał natomiast o tym, że zarówno jakość obrazu jak i dźwięku to fundamentalne cechy ich nowego sprzętu. Trochę więcej informacji udało się uzyskać wcześniej.

Zobacz też: Wszystko, co wiemy już o OnePlus TV

Jestem też bardzo ciekawy jak będzie wyglądać sprzedaż i dystrybucja tego urządzenia w Polsce. Na dobrą sprawę dopiero przy okazji OnePlusa 7 pojawił się w naszym kraju oficjalny kanał. Sam swojego OnePlusa 6 kupowałem na przykład wysyłkowo w oficjalnym sklepie firmy.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu